kafence.com
за хора, небезразлични към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка free tibet Смешна снимка never return Смешна снимка fits naturally portokalli Смешна снимка ni rak ni riba Смешна снимка sbirka na jenite shofiori Смешна снимка take a nap Смешна снимка reshenieto na problema s typite hora Смешна снимка budget 2012 Смешна снимка lets eat grandma Смешна снимка detailno opisanie
<-- По-нови По-стари -->
-- 2013-05-17 15:10:33 -- feb

Ако Титаник беше потънал днес

Ако Титаник беше потънал днес | Барак Обама: "Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт."

Путин: "Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция."

Уолстрийт: "Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне."

Ню ейдж гуру и автор: "В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има."

Бойко Борисов: "Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали."

Яне Янев: "Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация зрещу РЗС." (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди).

Никола Груевски: "Потъването на перлата на Македонскио флот – Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години."

Случаен водач на VW Golf 2: "Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина..., ей така."
 
Източник : Сашо
Коментари [0] | Отваряно [41718]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2024 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на български



exec : 0.02