kafence.com
за хора, небезразлични към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка statui 12 Смешна снимка statui 13 Смешна снимка statui 15 Смешна снимка statui 16 Смешна снимка statui 17 Смешна снимка statui 18 Смешна снимка statui 19 Смешна снимка statui 20 Смешна снимка statui 21 Смешна снимка the sound of violence
<-- По-нови По-стари -->
-- 2011-01-14 13:07:47 -- feb

И ловец съм, и рибар съм

И ловец съм, и рибар съм | -Веднъж бях за риба и по едно време ми свърши стръвта - разказва рибар на приятели.

- Не знаех какво да правя и по едно време виждам до краката си водна змия, а от устата й стърчат краката на жаба. Измъкнах жабата и я закачих за стръв на куката. По едно време ми стана жал за гадинката, на която отнех храната и за да я компенсирам някак си, извадих манеркта и сипах в устата й няколко капки водка. Мина известно време и почувствах, че някой се трие в обувките ми. Наведох се и какво да видя - същата змия, а в устата й три жаби...
 
Източник : Софрони
Коментари [1] | Отваряно [48813]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 
CCCP | 2011-01-24 19:34:03 | 87.120.79.* | | Sofia
вЗеми тея жаби! :DDDD

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2024 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на български



exec : 0.01