kafence.com
за хора, небезразлични към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка 1737 Смешна снимка 1738 Смешна снимка 1739 Смешна снимка 1740 Смешна снимка 1741 Смешна снимка 1742 Смешна снимка 1743 Смешна снимка 1744 Смешна снимка 1745 Смешна снимка 1746
<-- По-нови По-стари -->
-- 2013-03-08 14:42:47 -- feb

Осмомартенско настроение

Осмомартенско настроение | Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение:

- Какво си облякъл бе, Трифоне???
 
Източник : misho
Коментари [0] | Отваряно [39358]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2024 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на български



exec : 0.01