kafence.com
за хора, небезразлични към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка gledkai Смешна снимка sega vsichki shte znaqt Смешна снимка manekenki Смешна снимка limuzinarnik Смешна снимка retro Смешна снимка 24-7 support Смешна снимка oshte edna sestra na PH Смешна снимка vadercho Смешна снимка der papa Смешна снимка triton-dvuton
<-- По-нови По-стари -->
-- 2024-04-23 19:30:23 -- feb

Пролет е!

Пролет е! | Пролет е! Най- убавото време! Дръвата цъфтат. Ората киат. Пчелите са зашаматени още. Слънцето ти вади очите. Сутрин пече, следобед вали, вечер вее. С ватенка си препотен, без ватенка си простинал. Туршията свърши, домате нема. Требват паре за бански, ма требват и за кюмюр. С юрган пръхтиш, без юрган се гърчиш. С обуща ти почервенеят пръстите, у сандале - посинеят. Със затворени прозорци на колата се изприщиш, с отворени - ангина. За спържа е късно, за таратор е рано. Зимнио театър затвори, летнио още не е отворен. Снего се стопи, морето се не е сгреяло... Пролет е! Най-убавото време.
 

Коментари [292] | Отваряно [19365]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2024 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на български



exec : 0.02