kafence.com
за хора, небезразлични към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка vijda i se pussy-to Смешна снимка dark elves Смешна снимка elektrikova boq Смешна снимка hulk xxx Смешна снимка vikash che si gyzar Смешна снимка pe te pe Смешна снимка aide trygvai si veche Смешна снимка rusa sys sini ochi Смешна снимка advertisements Смешна снимка sun-at-midnight
<-- По-нови По-стари -->
-- 2014-05-14 21:26:23 -- feb

А рестартирахте ли...

А рестартирахте ли... | - Алоооо... Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко прекъсва?
- Ами рестартирахте ли модема?
- Да, рестартирах го!
- А компютъра рестартирахте ли?
- Да, и него рестартирах!
- Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
- Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато зареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак
нямам Интернет като хората.
- Ами, продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!
 

Коментари [0] | Отваряно [38638]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2024 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на български



exec : 0.01