kafence.com
за хора с чувствителност към хумора
 Google търсене из кафето

Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка razchepryciq Смешна снимка dzvezdarki Смешна снимка sexyclub Смешна снимка za nafta Смешна снимка i taz dobra Смешна снимка qla reksi apni si Смешна снимка pLOska Смешна снимка holandskite aviolinii Смешна снимка velik Смешна снимка matriarhatyt ide s golemi krachki
<-- По-нови По-стари -->
-- 2011-01-28 17:47:37 -- feb

Рецензия на порно филми - на македонски

Рецензия на порно филми - на македонски | Das beste aus: ASIA TEENIES # 1
120'
USA
**
Млади и прекрасни азијаткињи се изебани од искусни мажи, кои знаат како се ебе неискусна девојка. Генг бенг сцена: четворица црнци растураат нежна азијатка, двајца во сендвич а другите двајца куриштата и ги бутаат во уста. Друга секвенца кога разработеното пиче на женската прима два кура истовремено. Лудница. Следи два кура во пичка а третиот во анус и тоа може се разбира. Има и четврт во уста! Две азијатки му ги нудат услугите на ебачот, ширејќи ги пичињата за да го примат дебелиот кур. Оргии,пушење, анални сцени, свршување по лице, свршување надвор од пичката за да потоа и го начука внатре.


DEMENTIA
67'
USA
**
Дебела жена се ебе со двајца, друга се наоѓа во просторија која има многу вештачки курови. Таа сите наизменично ги пробува. Прекрасна плавуша има кур и ебе друга женска во пичката а потоа и во анусот, па заедно му го пушат на мажјакот, кој потоа двете ги ебе во газ. Сендвич, пичката ја растураат тројца ебачи: едниот во газ, другиот во пичка, а третиот во уста и се менуваат, за да потоа двајца со надрвените куришта ја ебат во анус, па во газ два огромни кура а третиот и го начукува до јајца во уста.


Das beste aus: FOTZEN LACK UND LEDR # 1
117'
USA
***
Микс филм од многу жешки сцени. Сите учесници се во кожа. Има и ланци, благ С/М. Во пичката на една женска два кура. Тип свршува во чаша која женската ја пие. Тогаш свршува во пичка, спермата тече надвор а ја пие друга женска. Оргија со десетина учесници. Реденка на една женска од повеќе мажи. Интересно.


PRIVATE VIDEO MAGAZINE # 19
90'
V. Britanija
**
Реклами од филмови а потоа една ебачка сцена. Жесток секс од Привате но во мали количини. Раскошни женски, убаво градени, здраво се ебат со фраери чии тврди куришта ги полнат сочните дупки од женските.


PORT DU CASQUE OBLIGATORE
90'
Francija
**
Типот ја ебе женската на мотор во движење. Таа му го лиже и го пуши, тој ја лиже. Тоа треба да се види. Има уште неколку моторџиски ебачки сцени, кога курест тип растура женски на мотор на паркинг и отворено, во шоферска кабина. Во други сцени механичари со цврсти куришта ебат прекрасна долгонога женска. Во двете дупки кои се добро пополнети но и разработени жесток секс: анал, сендвич, пушење, свршување во лице.


VERFICKTE KURZ GES CHICHTEN # 2
65'
Germanija
**
Млади и згодни женски се ебат со нивни врсници. Нежните и розови штотуку разработени пички се отвараат за цврстите и похотни куришта. Клавир штимер ебе музичарка. Двајца батки на запрежна кола во движење ебат женска која го фаќа ритамот на движење на колата , но и ритамот на ебење на двајца млади ебачи кои наизменично во уста, во пичка и газ ја растураат девојката. Во филмот има многу јак, жесток секс, со анални сцени, со сендвичи, пушење, свршување во уста.


BLANKE SCHAMPLIPPEN
90'
Germanija
**
Микс во кој има многу бричење , но и обоен партнер. Мелез со моќен кур растура младо плаво пиче во многу пози. Потоа тој ја бричи нејзе, таа исто така го бричи него. На креветот се ебат црн пар, по што црнкињата му начукува на белецот вештачки кур во газот. Шеестгодишник со изненадувачки цврст кур ебе дваесетгодишна девојка. Таа сценаја гледа дечкото кој сам се задоволува . Тип со огромен кур до јајца и го начукува долгиот кур во пичката. Млада женска се бричи а потоа се задоволува ширејќи ја пичката и пикајќи во неа прсти и други предмети.


EROS
80'
Francija
***
Во чамец среде море тип се ебе со две женски пикајќи го цврстиот кур во пичка, газ и уста. Женска на среде железнички мост му го пуши курот на тип кој потоа ја поебува покрај пругата, кога доаѓа друг пар пришто сите се ебат а покрај нив мине воз. Жедните пички ги примаат цврстите курови кои наизменично влегуваат во едната и другата. Има ебење и на плажа кадешто на песок еден пар се ебе жестоко. Таа млада со тесно пиче, тој со добар кур и го бутка од сите пози. Таа задоволно го прима. На крајот (последната сцена) е оргија во дискотека. Женските ги примаат цврстите курови во сите дупки: анал, пичка, реденка, сендвич, ражен, свршување во уста.


FRIVOL: MAMA + PAPA + TOCHTER + SOHN
82'
Germanija
****
Брат ебе сестра. Тоа го гледа татко му па ја поебува женаси. Потоа татко и син ја ебат куќната помошничка наизменично во нејзината влажна пичка и анус. Таа ги прима до јајца а добро ја цеди секоја капка сперма по свршувањето. На крајот оргија во која учествува цело семејство плус слугинката. Мајката му го пуши на синот, таткото ја ебе ќерката , слугинката им ги лиже јајцата додека тие ебат, потоа сите се менуваат. Цврстите куришта бушат во пичките кои ги издржуваат налетите на мажите а спермата по свршувањето ја лижат.
 
Източник : clubs.dir.bg
Коментари [12] | Отваряно [41869]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Най-бруталните вицове ©2002-2018 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на българскиexec : 0.02