kafence.com
за хора с чувствителност към хумора
 


Смешни снимки от веселбата
Смешна снимка chuka-cannon Смешна снимка r  kelly manq  3 2 Смешна снимка kikku Смешна снимка ako beshe Смешна снимка WWII story Смешна снимка kung-fu-master Смешна снимка marionated Смешна снимка in japan Смешна снимка power throw Смешна снимка anti liquor 1919
<-- По-нови По-стари -->
-- 2007-02-26 18:20:46 -- feb

Како прди народот

Културен - Прди и вика „Пардон!“
Дволичен - Прди и прашува „Кој прдна?“
Циничен - Прди и те гледа право во очи
Кавалер - Пушта дамата прва да прдне
Песимист - Уште не прднал мисли дека се усрал
Безобразен - Прди од задоволство
Сноб - Прди само во добро друштво
Чувствителен - Прди и вика „Ах! “
Сентиментален - Прди и мисли како би било да не прднеше
Нестрплив - Едвај чека да прдне
Добро воспитан - Бара дозвола пред да прдне
Дискретен - Прди и вика „Нека остане меѓу нас! “
Реалист - Го смета прдењето за природна работа
Егоист - Прди само за себе
Глумец - Прди и чека аплауз
Срамежлив - Прди и поцрвенува
Таинствен - Он не прди туку пува
Лажливец - Прди и вика „Со уста прднав“
Флегматичен - Прди долго
Колегијален - Дозволува и другите да прднат
Штедлив - Прди само во затворена соба
Шегобиец - Прди и вика „Кој прди зло не мисли“
Неспособен - Потпрднува цел ден и никако да прдне
Оптимист - Прди и се надева дека никој нема да чуе
Пензионер - Прди и вика дека во негово време подобро се прдело
Баксуз - Прди и се усерува во гаќи
Фалбаџија - Прди јако за сите да чујат
Наивен - Прди и мисли дека направил добро дело
Гурман - Прди и вика „Баш убаво мириса“
Спортиста - Ако некој прдне еднаш, он ќе прдне двапати за да го собори рекордот
 
Източник : Victor
Коментари [13] | Отваряно [25234]

Сподели в :
 
 
nick | коментар

 
amc | 2007-02-26 20:32:57 | 85.130.125.* | | Plovdiv
ahahahah tfa mi haresa :DDD
Lonely ArchAngel | 2007-02-26 21:17:26 | 90.154.165.* | | Stara Zagora
bwahahahahah rulez!
tereshkova | 2007-02-27 00:30:57 | 89.190.198.* | | Sofia
chuvstvitelniq mi e lubimia :)
feb | 2007-02-27 11:07:45 | 217.75.141.* | | Sofia
за неразбралите : глумец - актьор , фалбаџија - самохвалко, гурман - гастроном, баксуз - кутсуз
goldy | 2007-02-27 15:01:12 | 83.228.68.* | |
hahaahhahahhahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahah mnoo dobro
xide | 2007-03-01 20:06:13 | 80.253.51.* | | Sliven
ahaahhhahhha pwnge
xTrIM | 2007-03-01 20:15:12 | 83.228.42.* | | Popovo
xahxhaxhahxahxhahxahxhaxhah mn e qkooo
xide | 2007-03-01 21:39:02 | 80.253.51.* | | Sliven
ahaahhhahhha pwnge
Анонимен | 2007-03-07 11:19:01 | 89.190.199.* | | Sofia
hahahahahahhahahahahhahah i mersi mnogo za prevoda ! : )))
Анонимен | 2007-04-06 10:36:31 | 194.88.251.* | |
пхгхъохътъэгъх ххъ птаппппппъхъъэпъэпхъпхъэпъпхъэ п
тездал | 2009-01-22 00:58:43 | 83.63.186.* | | Barcelona, Spain
гадноо
Анонимен | 2011-05-19 16:50:58 | 83.71.39.* | | Ballybofey, Ireland
TAKA I SI MISLIX,ZNACHI NIAMA RAZLIKA BO PURDIJENETO MEGDU BULGARI I"DRUGITE" BULGARI......
namik | 2011-06-10 00:37:33 | 84.238.178.* | |
e umrqh :D

Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика
---- naso
Страница :
Най-ново   <<   <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >   >>   Най-старо  
за контакти, разклонители, щепсели и други ел.материали : feb [маймунско а] kafence [точка] com 
Оферти за екскурзии, почивки и хотели  |  Най-бруталните вицове | Защита на данните | Условия за ползване ©2002-2021 kafence.com All rights reserved.
Maintained by Linux на българскиexec : 0.03